چهارشنبه 26 دي 1397
New Page 1
کتابخانه
آرشیو اخبار
پایان نامه های دانشجویی
افتخارات دانشکده
تالیفات و مقالات اساتید
نرم افزارهای علوم ریاضی
فرم های کارشناسی، ارشد و دکتری
مجموعه تصاویر
 پیوندهای مفید
سوالات متداول
نظرات و پیشنهادات
ارتباط با دانشکده
 نقشه راه دانشکده
 مسابقات دانشجویی
مسابقات دانشجویی

 

  • آمادی‌سازی و انتخاب تیم مسابقات دانشجویی ریاضی دانشگاه الزهرا(س) برای شرکت در چهل و دومین دورۀ این مسابقات از سوم مهر ۱۳۹۶ آغاز شده است. علاقه‌مندان به شرکت در این برنامه تا ۲۳ مهرماه فرصت دارند به دفتر گروه ریاضی مراجعه کنند. عدم اعلام آمادگی در این تاریخ به منزلۀ عدم شرکت در مسابقات سال ۱۳۹۷ است.

 

  • برای اطلاع از سایر ضوابط شرکت در مسابقات ریاضی، نحوۀ عضویت در تیم دانشگاه الزهرا(س) و جزییات برنامه‌های آماده‌سازی تیم، به دفتر گروه ریاضی مراجعه کنید.

 

  • عضویت در تیم مسابقات ریاضی هیچ محدودیتی مانند حد نصاب معدل و ... نداشته و تنها ملاک انتخاب، کسب بیشترین امتیاز در کلاس‌ها و آزمون‌ها طبق ضوابط از پیش اعلام شده است.

 

  • سایر اطلاع‌رسانی‌ها از همین طریق و گروه تلگرام مسابقات ریاضی دانشگاه الزهرا(س) انجام خواهد شد.

 

کلاس‌ها و آزمون‌ها

 

  • کلاس‌های آمادگی برای شرکت در مسابقات هر هفته دوشنبه ساعت ۸ تا ۱۲ برگزار می‌شود. شرکت در این کلاس‌ها برای عموم آزاد است.

 

  • آزمون‌های انتخابی تیم دانشگاه الزهرا(س) آخرین دوشنبه هر ماه برگزار می‌شود. سرفصل‌ها و امتیازهای آزمون‌ها در گروه تلگرام اطلاع‌رسانی می‌شود.

 

نفرات برتر تا این لحظه

 

فهرست اسامی هفت نفراز دانشجویان که تا این لحظه بیشترین امتیاز را کسب کرده‌اند و بیشترین شانس برای حضور در تیم دانشگاه الزهرا(س) را دارند به شرح زیر است:

به زودی اعلام میشود...